Årsmöte 2018 mobilvänlig

Valberedningens förslag.            Övriga 
Vice ordförande      2 år 

Andreas Wedeby                      Osman Yilmaz

                                               Petter Pettersson

                                          Michael Ghebrealfa 

                                            Hamid Pouyandeh    

Sekreterare             2 år

Viktoria Östrand                    Josef Hernandez

Kassör                       2 år

Alireza Ghanaat           Ahmad Dashtbozorg

Ledamot                   2 år

Lars-Åke Karlsson                  Alim Mohamed

                                        Ahmad Shadmonfaat 

                                                  Hassan Al-Fathi

                                               Faraydoun Karim

                                                Eskander Akbari

Ungdomsorganisatör (fyllnadsval)   1 år

Pouya Dehghan                         Musa Köse                        

Suppleant                    1 år

Shwan Saradj                       Viktoria Östrand

Seid Alajbegovic                 Josef Hernandez

Jörgen Mäkinen                  Roger Karamagi

Mikael Olsson                      Toni Savolainen

Johan Ryding-Berg                  Magnus Brifors

Jani Hakala                              Shirvan Ahmad

                                                          Tuna Baran

                                                    Mike Uwimana

 

Huvudskyddsombud    3 år

Malin Gauffin                    Francis Ngarariga

 

Skyddsombud kväll       3 år

Susanne Sällström               Stefan Eriksson 

Naholm Endale                         Saman Fatah

Rafi Houdi                                Akoh Dokaniy

Johnny Svensson           Suleman Mahmoud

                                                Malin Johansson

                                                  Mehmet Akalin

                                                        Ali Samhani

                                                      Abrar Anwar

Skyddsombud Morgon/Dag   3 år

Bernadeta Stanisz             Francis Ngarariga

Michael Johansson                   Fred Ndebesa

Jörgen Strindér                         Timur Ahtam

Thomas Kornerud                  Charbel Yonuo

Hakim Baram                    Burhan Mohamud

                                        Ali Mohammed Salah

                                                   Joseph Haddad

                                                     Malin Gauffin

                                                     Marian Bobak

                                                 Mukrian Kaulos

Skyddsombud dag/morgon (Fyllnadsval) 2 år

Ayo Bouls                                                                             

Skyddsombud NFC                3 år

Sarah Nyström

Niklas Steisjö

Revisor                               2 år

Joakim Åkerlind

Avdelningsmötesombud ordinarie   1 år
(Repombud ordinarie)                                                                                                              Andreas Wedeby            Hamid Pouyandeh

Osman Yilmaz                      Josef Hernandez

Viktoria Östrand                  Seid Alajbegovic 

Cissi Berg                                         Jani Hakala

Tor Ellingen                        Lars-Åke Karlsson

                                           Michael Ghebrealfa

                                        Ahmad Shadmonfaat  

Avdelningsmötesombud ersättare     1 år     
(Repombud ersättare)

 

 

Valberedningen